СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

понеділок, 20 лютого 2017 р.

ОБ'ЯВА

УВАГА! УВАГА! УВАГА!
Стартував міжнародний флешмоб на честь найвідомішого у світі українця
         Воловецька  районна бібліотека для дорослих запрошує приєднатися до міжнародного флешмобу "Global Shevchenko"- до 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.
         До 8 березня необхідно зробити фото або селфі біля пам’ятника Тарасу Шевченку та опублікувати в соцмережі Facebook. Головна мета флешмобу –вшанувати пам’ять великого Кобзаря, показавши пам’ятники, встановлені по всьому світу та Україні, що свідчить про його визнання та любов українського народу.
Правила флешмобу:
-- До 8 березня необхідно зробити фото або селфі біля пам’ятника Тарасу Шевченку;
– Опублікувати фото біля пам’ятника на офіційній сторінці флешмобу у Facebook – https://www.facebook.com/events/228139920989530, а також на своїх сторінках в соціальних мережах, обов’язково поставити хеш-тег #GlobalShevchenko та вказати країну та місто, район, село,  де зроблено фото.
         Крім того, Воловецька районна бібліотека закликає всіх мешканців Воловця та гостей  селища 9 березня о 16:00 (за київським часом) прийти до пам’ятника Тарасу Шевченку та одночасно зачитати вірш "В казематі" (Мені однаково, чи буду…) Це буде найбільше одночасне читання Шевченка в історії,
         Взяти книгу та прочитати вірш «В казематі»(Мені однаково, чи буду…) можна в районній бібліотеці для дорослих або прийти з своєю.
Адміністрація бібліотеки

Немає коментарів:

Дописати коментар