СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

НОВИНИ


ВАСИЛИНА СЕРЕДА ЗДОБУЛА ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ


Василина Середа з Воловця здобула звання лауреата на Міжнародному конкурсі Повідомляє Голос Карпат:


ЦЕЙ ЩОРІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПРОВОДИТЬСЯ ПІД ПАТРОНАТОМ МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ РЕСПУБЛІКИ БОЛГАРІЯ, В РАМКАХ ПОШУКУ ЮНИХ ТАЛАНТІВ З РІЗНИХ КРАЇН СВІТУ.


31 МІНУ ВИЯВЛЕНО У ЯЛОВОМУ


Воловеччина:  у лісосмузі виявили 31 мінометну міну2 жовтня о 09:00 в оперативно-рятувальну службу Закарпаття надійшло повідомлення про те, що в районі лісового масиву неподалік села Ялове Воловецького району виявлено підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.


Піротехніками Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ТУ МНС у Закарпатській області, під час ретельного обстеження прилеглої території (площа близько 0,26 га), було виявлено та вилучено 31 мінометну міну часів Другої світової війни калібру 82 мм.

НИНІШНІЙ РІК СТАНЕ ПЕРЕЛОМНИМ


2 липня виповнилось 466 років з дня смерті знаменитого французького середньовічного астролога, лікаря, алхіміка і провидця Мішеля Нострадамуса.Збірники залишених ним пророцтв до цих пір викликають гострий інтерес з боку дослідників. Не оминув Нострадамус своєю увагою і Русь. Що ж може чекати нас в найближчий час?

СЕРЕДА, 3 ЖОВТНЯ 2012 Р.


День бібліотеки відзначають у вересні

sdc14691_400
Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

ВІВТОРОК, 24 ЛИПНЯ 2012 Р.


Акція " В гості з новою книгою "


    ВОЛОВЕЦЬКОЮ РАЙОННОЮ БІБЛІОТЕКОЮ ДЛЯ ДОРОСЛИХ БУЛО ПРОВЕДЕНО РЕКЛАМУ НОВИХ НАДХОДЖЕНЬ , ПІД ЧАС АКЦІЇ    " В ГОСТІ З НОВОЮ КНИГОЮ "  БІБЛІОТЕЧНІ ПРАЦІВНИКИ ВІДВІДАЛИ РЯД ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ РАЙОННОГО ЦЕНТРУ,  ПРОПОНУВАЛИ ПОЧИТАТИ НОВІ КНИГИ, ТА ЗАЛУЧИЛИ НОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ БІБЛІОТЕКИ. бібліотекарі відвідали районний будинок культури 

ПОНЕДІЛОК, 26 ВЕРЕСНЯ 2011 Р.


СИМВОЛ МИРУ І ДОБРА

Символ миру і добра.
Вистраждавши і виборовши волю, Україна має державні та національні символи, які уособлюють її історію, сутність. Герб, прапор і гімн - основні символи нашої держави.
Такими словами в районній книгозбірні для дорослих розпочалась інформаційна година під назвою "Державний прапор України - символ миру і добра",приурочена Дню Державного Прапора. Бібліотекар Гуйван М.І. розповіла присутнім про історію виникнення прапора. Вона наголошувала. що державний прапор є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення. Під ним українці йшли до проголошення незалежності , до перемоги.
Користувачі мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою "Україно моя вільна, ти одна і неподільна", присвяченою двадцятиріччю незалежності нашої держави. Студентка Вікторія Лопіт продекламувала вірш Б.Конярського "Молися, сину, за Україну".
Потім М.І.Гуйван провела огляд нових надходжень. об'єднаних єдиною темою "Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться, живе". Інтерес у присутніх викликали книги про видатних історичних осіб. які боролися за незалежність України. Наголос робився на тому, що ніхто не має права забувати імена борців за самостійну Україну. які загинули, не дочекавшись щасливого дня проголошення незалежності.

ЧЕТВЕР, 11 ЛИСТОПАДА 2010 Р.


РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДЛЯ ДОРОСЛИХ - 65)«Я СЕРЦЕ ЗАЛИШАЮ ТУТ СВОЄ»
(РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДЛЯ ДОРОСЛИХ - 65)
Бібліотечні працівники району нещодавно урочисто відзначили два свята – Всеукраїнський день бібліотек та 65-річчя районної бібліотеки для дорослих.
Працівники галузі населених пунктів району, що сиділи пліч – о – пліч у залі, об’єднані єдиною метою – ріднити людей з книгою, відкривати їм з малих літ красу і силу слова, що є серцевиною щоденних буднів.
Про це красномовно, у святковому забарвленні говорили ведучі свята – завідувачка районною бібліотекою для дорослих Надія Роман та викладач Воловецької ДМШ Микола Лозан. До задушевних вітань приєдналась Книжкова Муза з хлібом-сіллю, яка побажала всім святкового настрою, щирих посмішок, приємних хвилин відпочинку.

Немає коментарів:

Дописати коментар