СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

пʼятниця, 11 березня 2016 р.

ГОЛОСНІ ЧИТАННЯ, ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ НАРОДЖЕННЯ Т.Г.ШЕВЧЕНКА

           «Хто багато читає, той багато знає». Саме ці слова стали лейтмотивом проведення голосних читань у Воловецькій районній бібліотеці для дорослих. До проведення голосних читань були запрошені  бажаючі продемонструвати своє  вміння гарно і виразно читати вірші. На наш заклик відгукнулися багато любителів творчості Тараса Шевченка. Читці вибирали собі уривки з улюблених творів Кобзаря.
         Голосні читання допомогли нашим користувачам ще раз насолодитися мелодійністю поезії нашого великого національного поета. Микола Лопіт розповів, що тренуючи виразне читання віршу «Мені тринадцятий минало…», він уявляв собі Тараса – підлітка, свого майже ровесника. Це допомогло йому глибше зрозуміти творчість Шевченка. Літні користувачі під впливом голосних читань забажали ще раз перечитати «Кобзар» та інші твори Шевченка.


         Під час голосних читань було презентовано книжкову виставку «У кожній думці КОБЗАРЯ живе могутня Україна»,  приурочену  до 202-ї річниці від дня народження та 152-й річниці з дня смерті Тараса Григоровича Шевченка. Матеріали, представлені на книжковій виставці,  розповідають про життя та творчість Т.Г.Шевченка, як поета, художника.


Немає коментарів:

Дописати коментар