СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

понеділок, 22 лютого 2016 р.

ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

                        Ось уже минає друга річниця від тих трагічних і героїчних подій на Майдані. Протягом січня-лютого 2014 року відійшли у вічність найкращі люди України, люди високого духу. Україна оплакує своїх героїв, матері оплакують своїх синів і дочок, діти – батьків. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.
        19 лютого  у Воловецькій районній бібліотеці  для дорослих пройшла  година патріотизму «Герої не вмирають» за участю учнів Воловецької ЗОШ І-ІІІст. та вчителя історії і права Зенинця В.В., яка була присвячена  Героям  Небесної Сотні та нашим землякам, які віддали своє життя за рідну землю, за Україну. Учасники ознайомилися з відкритим переглядом літератури подій 2014 року  «Героям Небесної Сотні присвячується…».
                     Продекламувала поезію Тетяни Домашенко «Небесна сотня воїнів Майдану» учениця 9-го класу Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Лукачко Тетяна.
   Хвилиною мовчання присутні на заході пом’янули тих людей, яких було вбито в мирний час ХХІ століття. Під мелодію гімну Майдану «Пливе кача» учасники заходу та учні школи запалили свічки біля постійнодіючої книжкової виставки «Герої не вмирають», присвяченої героям Майдану та нашим землякам – учасникам АТО.

Цього ж дня в бібліотеках Воловеччини  відбулися  наступні заходи:

«Хто вмирає в боротьбі - в серцях живе повіки!»- урок пам’яті
Дитяча бібліотека
Година пам’яті  : «Герої не вмирають», під час якої  присутні переглянули відеофільм «Небесна Сотня Євромайдану – герої не вмирають», звучав Гімн України та Гімн Майдану «Пливе кача».                    
Гукливе


 День вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні «Хоробрі серця» відбувся в бібілотеці села Задільське.

  Напередодні другої річниці трагічних подій на Майдані Незалежності в читальному залі Жденіївської селищної бібліотеки оформлена стіна пам’яті «Історія Нескорених» щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. 
 « Горів Майдан мільйонами  вогнів» - літературно-музична композиція
Лази


 Година державності «Вічна слава безсмертю Хоробрих»
Підполоззя Зустріч на дому з учасником АТО В.І.Сличком
Верб’яж


    


Немає коментарів:

Дописати коментар