СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

четвер, 12 березня 2015 р.

Поетичний марафон  
до Дня народження Т.Г. Шевченка

«Воловеччина читає Шевченка»


І став для нас Шевченко заповітом,
Безсмертним, як саме людське життя.
Ми будем славить перед цілим світом
Живе й святе Шевченківське ім’я!

     Щороку, з приходом весни, оживає з новою силою поетичне слово нашого пророка – Тараса Шевченка.
       Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові,чия душа сповнена високої любові до батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність вітчизни, честь і гідність народу. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т. Г. Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу. 
   До чергової річниці від дня народження Тараса Шевченка  в районній бібліотеці для дорослих 11 березня відбувся поетичний марафон «Воловеччина читає Шевченка»       

       Відкрила свято завідуюча районною бібліотекою для дорослих 
Надія Іванівна Роман. Де зазначила, що серед геніальних постатей українського народу Тарас Шевченко займає почесне місце. Палко люблячи свій народ, він з повагою ставився до простих людей усіх націй. Зрозуміти Шевченка можна тільки тоді, якщо глибоко вивчати його твори. Він бачив майбутнє України. Бачив Україну вільною в духовному сенсі, демократичною країною. Хоч, на жаль, ще і зараз шевченкові мрії не збулися.

Розпочала поетичний марафон ведуча, бібліотекар районної бібліотеки для дорослих, Наталія Іванівна Гафинець.

Вона розповіла про життєву та творчу долю великого українського поета

Вікторія Чекета та Тетяна Буцяк, учениці Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст., всупровід читали Шевченкові вірші, уривки з поем. В ході заходу весь час звучала пісня «Заповіт»

     На святковому заході були присутні гості та користувачі бібліотеки, учні 8 класу Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст. з класним керівником Фуцур Оксаною Василівною.


      «Шевченко у наших серцях навіки» - під такою назвою в читальній залі була представлена книжкова виставка, переглянувши яку, присутні масового заходу бібліотеки ознайомилися із художніми творами Т. Г. Шевченка. Працівники бібліотеки радо пропонували всім бажаючим вибрати  для себе щось цікаве, найактивнішими  читачами виявилася   молодь.


На кінець свята всі бажаючі сфотографувались на память про зустріч, присвяченій  Шевченківським дням.


Немає коментарів:

Дописати коментар