СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

пʼятницю, 18 травня 2018 р.

"ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ"

          16 травня 2018 року фахівцями Воловецького районного центру зайнятості у приміщенні Воловецької районної бібліотеки проведено «Ярмарок вакансій » для учнівської молоді району.
         Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій».
         У ярмарку взяли участь: Воловецький селищний голова Михайло Попелич, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Воловецької РДА Надія Щербей, головний спеціаліст Воловецької районної ради Неля Жогно, заступник начальника відділу з профорієнтації Закарпатського обласного центру зайнятості Ірина Панкулич, завідуюча Воловецькою районною бібліотекою Надія Роман, редактор районної газети «Голос Верховини» Йосип Бігарій, представники ринкоутворюючих підприємств, приватні підприємці.
         Відкрив ярмарок директор центру зайнятості  Іван Ряшко, який коротко ознайомив присутніх з ринком праці району, вакансіями, які є актуальними для району та подякував присутнім за участь та підтримку у проведенні даного заходу.


         Представники влади привітали учнів та дали настанови у правильному виборі професії. Голова Воловецької селищної ради Михайло Попелич висунув ідею участі учнівської молоді у вирішенні питань розвитку Воловеччини та залученні кращих учнів на сесії місцевих рад для визначення нових та перспективних ідей молодих людей на прикладі краю Баварія, Німеччина.

         Кожний з роботодавців представив своє підприємство. Віталій Дідренцел звернув увагу на інженерні професії ( електрик, механік), Михайло Дужар на професії у лісовій галузі, приватні підприємці у харчовій, лісопереробній, туристичній та наданню інших послуг.
         Проведені майстер класи з реставрації старих меблів (Парамонов І.М), формування тіста для випічки та сервірування столів.
         По закінченню заходу всі учасники отримали роздаткові матеріали з інформацією про навчальні заклади та послуги служби зайнятості та ознайомилися з виставкою - інформацією  «Профі Старт : юні обирають майбутнє», яку організували в бібліотеці.














        


Немає коментарів:

Дописати коментар