СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

четвер, 23 листопада 2017 р.

ДЕНЬ СВОБОДИ ТА ГІДНОСТІ

          У мить тяжку в нестерпній тій образі,
         На баррикадах зібраних зі снігу.
         Стояла гідність у ясній звитязі,
         Поклавши хіт історії у книгу.
         Чотири роки тому українці на весь світ надпотужно проявили себе як нація, як свідоме суспільство. Найкращі сини і дочки України стали на захист своєї Гідності.
         Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України Петра Порошенка у 2014 році. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.


         21 листопада 2017 року  працівники районної бібліотеки взяли участь у тематичному  вечорі,  присвяченому  Дню Гідності та Свободи.
         Увазі присутніх була представлена книжкова виставка, присвяченою Дню Гідності та Свободи під назвою “Герої нашого часу”. На виставці представлено фотоальбоми, спогади  очевидців подій, романи, оповідання, вірші, присвячені доленосним подіям в Україні початку ХХІ століття.Немає коментарів:

Дописати коментар