СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

пʼятниця, 14 липня 2017 р.

CЕМІНАР, БУКОВЕЦЬ

Професія бібліотекаря вимагає глибокої обізнаності з усіма складовими бібліотечної діяльності, систематичного оновлення знань, постійного ознайомлення з новинками фахової літератури та періодичних видань. Головним завданням районної бібліотеки як методичного центру книгозбірень району є донесення до колег нової інформації, кращого досвіду, дієвих форм і методів роботи з користувачами.
 На сьогодні склалася чітка система підвищення кваліфікації бібліотечних працівників ретельно продумана, з врахуванням порад та побажаннями фахівців бібліотек району. Дієвою формою підвищення кваліфікації є семінари з актуальних питань бібліотечної діяльності, до проведення яких долучаються провідні фахівці з обласних бібліотек.     Важливим завданням бібліотек на сьогодні є пропаганда здорового способу життя молоді , формування  почуттів відповідальності за свої вчинки, обов’язки  перед суспільством
Згідно плану роботи методичної служби Воловецької районної бібліотеки для дорослих 13 червня 2017 року на базі сільської бібліотеки села Буковець. методичною службою проведено семінар за темою:  «Можливості сільської бібліотеки в реалізації творчого потенціалу користувачів дітей та юнацтва» .


Сільський голова Комарницький Я. С. привітав усіх у Буківці та побажав плідної роботи.
         Відкрила семінар та ознайомила бібліотекарів району з програмою семінару та  Наказом начальника управління культури Закарпатської ОДА В.Фролової, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 22 березня 2017 року за №177 «Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації» Роман Надія Іванівна - завідувачка районною бібліотекою для дорослих.
         У роботі районного семінару взяла участь і виступила з доповіддю «Роль бібліотеки у попередженні негативних явищ серед молоді області»  Вудмаска Тетяна Михайлівна  - заступник директора по роботі з юнацтвом  Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва.
         З консультацією «Інноваційні форми бібліотечного обслуговування дітей : творчі ідеї + кре@тив» виступила Фельбаба Людмила Омелянівна - методист районної бібліотеки для дорослих.
Кульмінацією семінару став обмін досвідом сільських бібліотекарів
Друга частина семінару розпочалась із перегляду   презентацій,в яких висвітлювались інноваційні послуги, впроваджені бібліотеками  за останні декілька років. Бібліотечні працівники сільських бібліотек поділилися досвідом роботи та творчими напрацюваннями з формування громадянської позиції та патріотизму у  дітей та молоді, ведення здорового способу життя.
Під час семінару проведено тренінг з елементами гри       Печа - куча « Молодий читач в бібліотеці : нові форми роботи бібліотеки з дітьми та юнацтвом»,  який став завершальним моментом семінару.
Програма семінару була насиченою. Бібліотечні працівники познайомилися з роботою  сільської бібліотеки .
Започаткована добра традиція  на завершення семінару нагороджувати працівника, що відповідає критеріям  бібліотекаря,  знаком «БІБЛІОТЕКАР». Таким  знаком  нагороджена завідувачка сільською бібліотекою села Буковець Ребриш М.І.
Немає коментарів:

Дописати коментар