СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

пʼятниця, 7 квітня 2017 р.

КОНКУРС "НАША СПАДЩИНА"

Бібліотеки Воловецького району беруть участь
у Всеукраїнському  конкурсі молодіжної творчості
«Наша спадщина»
         Конкурс «Наша спадщина» проводиться  у  рамках Всеукраїнського патріотичного культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді», що покликаний популяризувати надбання національної та всесвітньої культурної спадщини.
1. Загальні положення
1.1.  Всеукраїнський конкурс молодіжної творчості «Наша спадщина» (надалі Конкурс) є відкритим і проводиться як творче змагання молоді м. Києва та регіонів України.
1.2. Ініціаторами та організаторами Конкурсу є: Міжнародний фонд культурного співробітництва та Державна бібліотека України для юнацтва.
1.3. До організації Конкурсу можуть долучатися державні та недержавні установи, організації, фонди (в тому числі іноземні); засоби мас-медії з метою висвітлення Конкурсу.


1.4. У Конкурсі беруть участь: поети, письменники, художники, майстри та аматори декоративно-ужиткового мистецтва тощо; учнівська (особливо учні з класів асоційованих шкіл ЮНЕСКО), студентська та робітнича молодь; дослідники історико-культурної, природної та нематеріальної спадщини України.
1.5. Вікова категорія молоді – 14-30 років незалежно від расової, релігійної та соціальної приналежності.
2. Умови проведення Конкурсу
2.1. Тематика Конкурсу – «Культурна і природна спадщина України».
2.2. Конкурс проводиться у 5 номінаціях:
    1. Малюнок/Картина: «Моя мальовнича Україна» (формат малюнку/картини  А4, А3).
   2. Вироби народного промислу: «Рукотворні скарби» (кераміка, природний матеріал, витинанка, розпис на склі тощо).
   3. Вишивка «Полотно життя» (рушник, сорочка, скатертина, серветка тощо).
  4.   Писанка «Кольорова Україна».
  5. Твір «Наша мова калинова» (власний: вірш, проза, есе, нарис тощо). Обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 0,2 умовних друкованих аркуша або 5 аркушів формату А4 (шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал 1.5, поля стандартні).

Підсумки І етапу конкурсу відбудуться 19 квітня в центральній районній бібліотеці. Кращі роботи будуть надіслані до Закарпатської обласної дитячої та юнацької бібліотеки.Немає коментарів:

Дописати коментар