СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

вівторок, 24 січня 2017 р.

ІСТОРИКО-ЛІТЕРАТУРНА КОМПОЗИЦІЯ "СОБОРНІСТЬ - ЦЕ ЄДНІСТЬ"

             

              В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День незалежності і соборності України.


         З нагоди святкування Дня Соборності України  23 січня 2017 року в читальній залі районної бібліотеки для дорослих відбулася історико - літературна композиція «Соборність - це єдність» за участі начальника відділу організаційно - кадрової роботи апарату райдержадміністрації  Порохнавця О.В., вчителя історії та права Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст. Зенинця В.В., вчителів  Воловецької ЗОШ І-ІІ ст. О.В.Фуцур та О.І.Шумської, учнів 10-11 класів Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст. та користувачів бібліотеки.
         Учнів Воловецької ЗОШ  Чекета Вікторія, Скільська Софія, Гребінь Юлія, Булеца Євгенія, Козик Тетяна прочитали вірші Софії Малильо «До Дня Соборності» та  Володимира Сосюри «Любіть Україну». У виконанні учнів Воловецької ДШМ прозвучали пісні «Україно, Україно…» (муз. і сл. Т.Петриненка) та «Молитва за Україну» (сл. О.Кониського,  муз. М.Лисенка).
         Привернути увагу користувачів та замислитись над історією нашої країни, сьогоденням та майбутнім українського народу допоможе розгорнута книжкова виставка «Від історичної злуки до омріяної злагоди».


Немає коментарів:

Дописати коментар