СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

середа, 20 липня 2016 р.

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ : РАБОВЛАСНИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ,

Веб-список на допомогу молоді
«Торгівля людьми є злочином,
який порушує права людини»
Террі Девіс
Те, що проблема торгівлі людьми існує, ні в кого не викликає сумніву. Особливо гостро вона постала в Україні. Депресивний стан економіки, дефіцит робочих місць та важке матеріальне становище громадян є об’єктивними умовами для стимулювання нелегальної трудової міграції, що в свою чергу призводить до торгівлі людьми. Вже звичним стали поняття “живий товар“, “торгівля людьми“, “сексуальне рабство“.


Дещо в тіні залишалося ще одне, але не менш гнітюче — “трудове рабство“. Якщо перші три поняття стосуються переважно обмеження прав і свобод жінок та дітей, то поняття “трудове рабство“ — здебільшого представників сильної статі. Насамперед, ця проблема є нагальною у районах, де гірка доля змушує чоловіків шукати заробітку за кордоном, щоб хоч якось утримувати свої родини. І таким чином багато хто із заробітчан потрапляє у руки шахраїв і тоді життя йде шкереберть.
Питання протидії торгівлі людьми сьогодні серйозно розглядається на державному та міжнародному рівні. Бібліотеки також не можуть і не повинні бути осторонь цієї проблеми.
 Щоб розповісти користувачам бібліотеки про таку важливу проблему,  Воловецька районна бібліотека для дорослих розробила Веб - список «Торгівля людьми : Рабовласники ХХІ століття».
На порталі громадської журналістики Хай Вей ви знайдете статтю «Рабство ХХІ століття (секс-індустрія)». В ній описуються ситуації, в які потрапляють українські дівчата та інтерв’ю з потерпілими.
На офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України опублікована стаття «Работоргівля ХХІ століття: проблема актуальна і донині». Ви дізнаєтесь про статистичні дані та методи боротьби зі злочинцями в сфері работоргівлі.
Ознайомитись із основними прийомами вербувальників та отримати рекомендації, щодо уникнення рабства можна зі статті «Сповідь жінки у шрамах»
Газета "Урядовий кур'єр" вивчає питання, як в Україні протистоять торгівлі людьми та радить як не потрапити у тенета новітніх рабовласників.
Про способи запобiгання сучасним формам рабства та работоргiвлi можна ознайомитись на веб-сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
На сайті Радіо Свобода розміщена стаття «Люди як товар». В статті висвітлюються питання: хто потрапляє у тенета работоргівців і яким є механізм такого бізнесу в Україні.
На сайті студії «Правда про» опубліковано ряд статей присвячених темі работоргівлі.
На цьому сайті ви зможете переглянути відеоматеріал студії «Правда про» на тему «Торгівля людьми».

Електронна бібліотека юридичної літератури пропонує до вашої уваги Статтю 149 Кримінального Кодексу України «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини».

http://pravoznavec.com.ua/books/162/12164/28/

Міністерство внутрішньої безпеки США оголосило нову ініціативу, під назвою, «Синя кампанія», мета якої – боротися з торгівлею людьми. Про це у статті Торгівля людьми - рабство сьогодення: як боротися?

http://www.euroatlantica.info/index.php?id=2206


ПРОІНФОРМОВАНИЙ  -  ЦЕ ОЗНАЧАЄ -
ЗАХИЩЕНИЙ.

БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ !

Немає коментарів:

Дописати коментар