СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

четвер, 25 червня 2015 р.

ВИСТАВКА ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ

 Щорічно 28 червня відзначається День Конституції України.

                 Конституція України — це основний закон держави, що визначає її суспільний і державний устрій, правову систему, проголошує й закріплює права і свободи людини і громадянина, окреслює компетенції і повноваження законодавчої, виконавчої та судової влади.
         Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії,  гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна  та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.
           Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.
           В читальній залі районної бібліотеки до Дня Конституції  оформлено  книжкову  виставку на тему: «Україна –незалежна правова  держава». 
Запрошуємо до перегляду!

       

           Користувачам  запропонована правознавча, документальна, історично-довідкова література з фондів бібліотеки.  
           Тут можна  знайти і Конституцію України, і матеріали про історію української державності та Конституції, про Конституцію Пилипа Орлика, теорію держави і права, роль Конституції в житті країни і людей, права і обов'язки пересічних громадян, про те, як «народжуються» закони, які відносини регулює цивільне право, сімейне право тощо. 
          Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Немає коментарів:

Дописати коментар