СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

пʼятниця, 11 квітня 2014 р.

СЕМІНАР

                        Інноваційні форми роботи бібліотек на сучасному етапі
             
             10 квітня 2014 року у Воловецькій районній бібліотеці для дорослих  відбувся семінар на
тему " Інноваційні форми роботи бібліотек на сучасному етапі" за участі працівників Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф.Потушняка та Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва, тренер Громадської організації "Розмарія" (м.Перечин) Вишняк А.М.
                                   


Відкрила семінар завідуюча районною бібліотекою Н.І.Роман

       Вона привітала учасників семінару та представила гостей  із Ужгорода.             У роботі семінару взяла участь начальник відділу культури і туризму Воловецької РДА В.Ю.Хміль.Вона привітала всіх з початком роботи семінару і побажала всім плідної роботи.
        З консультацією "Нестаціонарне бібліотечне обслуговування : особливості функціонування" виступила завідувачка науково-методичного відділу ЗОУНБ ім. Ф.Потушняка Дзуровчик О.М. Вона ознайомила бібліотечних працівників району з формами нестаціонарного бібліотечного обслуговування .

Тренер громадської організації "Розмарія" (м.Перечин) нещодавно повернувся з Латвії, де в групі української делегації він ознайомився з роботою бібліотек Латвії. Презентація його так і називалася "Інноваційні бібліотечні послуги.Досвід бібліотек Латвії"
 "Організація відкритого доступу для юнацтва в бібліотеках" -  тема  консультації заступника директора по роботі з юнацтвом Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Т.М.Вудмаски


        БарКемп "Інноваційні форми роботи бібліотек на сучасному етапі" - тема консультації 
методиста Воловецької райбібліотеки Фельбаби Л.О.


          "Специфіка обслуговування дошкільнят і молодшого віку користувачів у бібліотеці" -
консультація зав. районною бібліотекою для дітей Г.М.Созанська.


 Під час семінару  відбувся тренінг "Бібліотека + Громада = Успіх. Організація проведення вуличних опитувань". Сільські бібліотекарі з районними методистами провели соціологічне опитування жителів Воловця.

     Голова селищної ради Панасович В.В.сказав,  що він підтримує бібліотеку, закупив  комп'ютер, підключив Інтернет.

     Учасники соціологічного опитування з пенсіонерами, які сказали, що  безперечно, бібліотеки потрібні, але треба щоб більше уваги звертала  на бібліотеки  районна влада, щоб виділяли гроші на нові  книги та газети, особливо,  на книги та газети для дітей.
    Книги дорогі, особливо дитячі, і не кожні батьки можуть купити книги .

                            Молоді мами, які є користувачами районної бібліотеки.   Вони студенти і часто звертаються у бібліотеку,  в Інтернет-центр.


  Це будівельники. Вони сказали, що знають де знаходиться бібліотека, але самі не мають часу бути користувачами. але їхні діти є користувачами, тому бібліотека потрібна.        На закінчення семінару відбулася презентація  нових форм роботи сільських книгозбірень. 

Немає коментарів:

Дописати коментар