СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

четвер, 4 липня 2013 р.

З КНИГОЮ В ШИРОКИЙ СВІТ

Усі ми маємо багато друзів. Хтось знаходить своє місце під сонцем у величезних компаніях, а хтось шукає розради, тримаючи за руку свою вірну й вічну подружку – книгу. Навіть під час літніх канікул ми не розлучаємося з нею, бо хочемо пізнати себе, відкрити щось нове й загадкове, мріємо побудувати щасливе майбуття. Та це приклад ідеального світу. Наша реальність, на жаль, не така. Звичайно, кожен добре усвідомлює значущість книги, проте ми чомусь останнім часом «зависаємо vkontakte» і залишаємо своїх найвірніших друзів припадати пилом десь у закутках кімнати. Це ніщо інше, як масова моральна деградація людства.
 Кажуть, що великої шкоди завдають природні катаклізми, та значно більшої руйнації зазнає особистість, яка нічого не читає. Тоді виникає тромбофлебіт усіх колись набутих знань, і людина перестає рухатися вперед. Щоб уникнути таких страшних хвороб, працівники Нижньоворітської сільської бібліотеки активно долучаються до організації літнього відпочинку школярів. Поряд із лікувально-оздоровчими таборами бібліотекарі влаштовують дидактично-спонукальні заходи, щоб хоч трошки привити любов до книги.

Так, для учнів 1-4 класів, які відпочивають у таборі при Нижньоворітській школі-інтернаті, працівники сільської книгозбірні Вайдич Л.М. та Гаринець Г.В. разом з вихователями Яворчак О.В. та Гвоздак Л.І. провели брейн-ринг на тему: «Моя улюблена книга».
Організатори заходу наголошували на тому, чому варто любити книги. Не тільки барвисті малюнки повинні приваблювати маленьких читачів, а й історії, розповіді, легенди, що передаються з покоління в покоління. Як можна не любити вишуканих поезій, неймовірно цікавих оповідань?! Хіба на світі є людина, яка не хоче бодай на хвильку відірватися від буденних проблем і перенестися в казкову країну, де завжди до фінішу першим прибігає добро?!            Кожен ще в дитинстві вибирає собі героя, на якого хоче бути схожим у реальності. Позитивні персонажі вчать боротися зі злом, несправедливістю, обманом, стають постійними супутниками навіть у дорослому житті. 
     Напевно, щось таки по-справжньому вразило маленькі сердечка, адже дітки так захопливо розповідали про прочитані книги! З цікавістю переглядали й виставки «Чудовий світ пригод», «У світі казок»… Найбільше тішить те, що кожен обрав собі книгу, щоб почитати вдома. Тож, надіємось, подібні заходи зруйнують тоталітарну систему компютеризації та стануть першим витком у відродженні держави. Бо все починається з книги…Немає коментарів:

Дописати коментар