СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

четвер, 21 березня 2013 р.

ДЕНЬ ПОЕЗІЇ "ПОЕЗІЇ НЕ ЗМОВКНЕ ДЖЕРЕЛО"


Поезії не змовкне джерело
(свято, приурочене Всесвітньому Дню поезії)
Поезія - душі криниця
В прадавній рідній стороні.
Судилось трішечки й мені
Людської мудрості напитись,
Пірнувши в слова глибину,
не обману…
О. Печора.  
21 березня в районній бібліотеці для дорослих відбулася зустріч з місцевими поетами та письменниками.
            Поезія - це голос душі людської,  це чарівна скрипка у чудовому оркестрі літератури. Адже поетичне слово дзвінкоголосе,  як молодий струмок, поспішає бути почутим, щоб відізватися у серцях людей, торкнутися легкою, ніжною мелодією нашої мови найтоншої струни  людських душ… І все це так потрібно нам усім, щоб мати любов до рідного краю, знати про поетичні таланти, на які багата наша земля.Щедра своїми  талантами і наша Воловеччина.  І сьогодні на зустріч з читачами прийшли наші земляки, люди творчого обдарування, чия доля хоч трохи, але пов’язана з поезією.   Вони пишуть для себе, для своїх близьких, колег, за покликом душі. Кожна зустріч - то нове відкриття . Серед них :
Середа Микола Михайлович,
Селехман Анатолій Васильович,
Тимкович-Німець Любов Михайлівна,
Волошин Магдалина Василівна,
Рудий Іван Романович та багато інших.
Творчі люди - завжди непересічні особистості, вони сповнені новими ідеями, проектами, фантазіями. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати  у важку хвилину, розрадити в горі й біді - це риси характеру, що притаманні нашим поетам.
На святі  була можливість  послухати та поспілкуватися з представниками молодого творчого покоління - з ученицею 7 класу Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст. Лукачко Т. та С. Самусь - бібліотекарем ЦРБ.
Сама присутність поетів - творців облагородила дійсність. Пройнявшись настроями шановних поетів та наблизившись до їхнього світосприйняття, ми разом замислились над важливими проблемами, що хвилюють митців. Адже поезія робить нас людьми. Так хочеться жити в її чарівному світ, любити красу. Робити добро та примножувати духовне багатство свого народу. Хай живе завжди і міцніє неозора держава - Поезія. Ми впевнені, що сьогоднішня зустріч назавжди залишиться в пам’яті багатьох присутніх. Невипадково нашими слухачами є не тільки учнівська молодь, а й люди, які люблять поезію, працівники бібліотек району, адже бібліотекарі відкривають юні таланти, працюють з обдарованою молоддю,  вводять її у прекрасний світ мистецтва.
На святі звучали пісні  у виконанні  Любові Тимкович-Уліганець , написані на слова Ганни Селехман (нині покійної) та члена Національної ліги композиторів України Ігоря Середи та Анатолія Селехмана (написані спільно).
            

Немає коментарів:

Дописати коментар