СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

вівторок, 26 квітня 2016 р.

КНИГОМАНІЯ - 2016.

Вітаємо переможців обласного етапу

Всеукраїнського конкурсу дитячого читання

"Книгоманія-2016".

         У Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва 21 квітня зібралися лідери дитячого читання, найактивніші, найерудованіші діти областіпереможці міських та районних конкурсів, організатори дитячого читання, працівники дитячих бібліотек районів та міст області. Воловеччину представляли : учениця 6-го  класу Жденіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Тербан Євгенія та Приймич Любов – учениця 7-го класу Гукливської ЗОШ І-ІІ ст.
         Почесний гість, відомий письменник, журналіст, драматург, член Національної спілки письменників України Олександр Гаврош привітав юних книгоманів області зі святом книги й побажав перемоги. Також, презентував учасникам конкурсу свою нову книгу "Легенди Срібної Русі", яка побачила світ нещодавно у видавництві Олександри Гаркуші. 


         Оцінювало конкурсантів поважне журі: голова – Василь Густі, очільник крайової організації Національної спілки письменників України, відомий прозаїк, поет, перекладач; члени журі: Оксана Дурунда – головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації, Борис Кушнір – головний редактор Всеукраїнського державного багатопрофільного видавництва "Карпати", заслужений працівник культури України; Наталія Ребрик – проректор Закарпатського художнього інституту, доцент, кандидат філологічних наук, Нателла Терещенко – завідувач відділу обслуговування учнів 5-9 класів обласної дитячої бібліотеки.
         Оскільки це вже переможці районних та міських етапів, кожна дитина отримала подарунок і диплом за активну участь у конкурсі "Книгоманія", які вручили головний спеціаліст управління культури Оксана Дурунда та директор бібліотеки Валентина Чіка.
         Голова журі Василь Густі відмітив здібності й обдарування кожного з конкурсантів та оголосив рішення журі. Дуже було радісно та приємно, що "Найкращим читачем України-2016" у Закарпатській області серед учнів 6-х класів стала саме представниця  Воловеччини - Євгенія Тербан з с. Підполоззя, а 7 клас представлятиме учасниця з Іршавського району Вікторія Тинта.
         Саме любов до книги та читання, яку привили з раннього дитинства батьки, вчителі, бібліотекарі і привело нашу Євгенію до заслуженої та справедливої перемоги.
         Обидві переможниці вже 12 травня представлять Закарпаття на Фестивалі дитячого читання "Книгоманія" у Львові, де матимуть можливість подискутувати про улюблені книжки, зустрітись із відомими авторами, познайомитися з історією та культурою міста Лева, дізнатися більше про сучасну українську літературу.
         Ми, як бібліотекарі, задоволені тим, що саме завдяки такого роду конкурсам у дітей виробляються навички самостійної роботи з книгою, підвищується якість і ефективність процесу читання. І разом з цим популяризується найкращі надбань української і світової класичної й сучасної літератури та творів закарпатських письменників.

                                                                                                                                    Созанська Г.М. -

                                                                 завідувачка Воловецькою                                                                                         районною  бібліотекою для дітей

Немає коментарів:

Дописати коментар