СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

вівторок, 29 грудня 2015 р.

НОВИЙ РІК У БІБЛІОТЕЦІ

               Наближається найбільш чарівне та захоплююче свято -  Новий рік. І звичайно усі діти чекають дива.
         А ось для дітей працівників компресорної станції  «Воловець» свято почалося у Воловецькій районній бібліотеці для дорослих, яке зібрало не тільки дітей, а й  їхніх батьків. Саме це свято з давніх часів вважається довгоочікуваним, його з нетерпінням  і надією на чудо чекають і дорослі і діти.
         Свято розпочала казкова фея, яка привітала всіх з Новим роком та Різдвом Христовим, обсіяла всіх житом і пшеницею, побажала щастя, радості і  щасливої долі.
         Святкування Нового року у бібліотеці стало цікаве тим, що всі запрошені мали змогу   взяти в ньому  участь,  а не тільки бути присутніми в якості  глядачів. Активно брали участь у рухливих іграх, конкурсах, вікторинах, відгадували загадки разом із своїми дітьми.         І звичайно ж, який Новий рік без Діда Мороза і подарунків? Всі, хто завітав на свято отримали призи і подарунки від Діда Мороза. Під час свята  всі мали змогу зробити фото  на пам’ять про веселий Новий рік у бібліотеці. А на завершення свята гарного настрою додало музичне вітання у виконанні методиста районного будинку культури Івана Мадяра.Немає коментарів:

Дописати коментар