СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

понеділок, 26 листопада 2012 р.

КАЛЕНДАР ЗНО НА 2012

         У Міністерстві освіти затверджено календар проведення зовнішнього незалежнного оцінювання (ЗНО) на 2013 рок. Основна сесія триватиме з 3 по 27 червня, а зареєструватися можна буде з 4 січня по 5 березня.
          Для реєстрації на ЗНО необхідно буде надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта.
          При проходженні ЗНО учасники тестування будуть розподілені між пунктами тестування відповідно до місць проживання, вказаних при реєстрації.
          Для оформлення заяви - реєстраційної картки, що є складовою реєстраційного комплекту документів, абітурієнти зможуть або звернутися до одного з пунктів реєстрації, що відкриється 4 січня, або оформити її самостійно, скориставшись спеціальною комп'ютерною програмою, яка стане  доступна після старту реєстрації на ЗНО - 2013.
           Підтвердженням факту реєстрації учасника для участі у ЗНО стане отримання бланка Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання від регіонального центру оцінювання якості освіти. В разі відмови в реєстрації особа матиме можливість усунути недоліки та повторно пройти реєстрацію.
           Найважливіші дати для абітурієнтів уже відомі.
           Першим предметом тестування стане хімія (3 червня). Обов'язкове ЗНО з української мови та літератури, враховуючи кількість випускників наступного року, проведуть у дві сесії - 5 та 6 червня. На 8 червня  заплановані іспити з іноземних мов - англійської, німецької, іспанської, французької, а 10 червня - з російської мови. 12 та 13 червня - з математики, що відбудеться також у дві сесії. 15 червня абітурієнти матимуть можливість скласти тест з географії. 17 червня відбудеться незалежне оцінювання  з всесвітньої історії. Традиційно у дві сесії буде проведено також ЗНО з історії України -  19 та 20 червня. Завершуватимуть основну сесію фізика. біологія та світова література: 22, 25 та 27 червня відповідно.
          Додаткову сесію ЗНО, у якій візьмуть участь ті, хто з об'єктивних причин не матиме можливості брати участь в основній, буде проведено з 4 по 11 липня. Водночас, приймальні комісії вищихнавчальних закладів чекатимуть обітурієнтів з 1 липня.
           Докладно про реєстрацію - дивіться у розділі Реєстрація ЗНО Освіта.ua.

2 коментарі: